Privatumo politika

1. Kam naudojama Jūsų informacija?
 
Apsiperkant elektroninėje parduotuvėje www.saulesmodulis.lt, užsakymo procesui įvykdyti renkame Jūsų asmeninę informaciją, kaip kad Jūsų vardas, adresas, el. pašto adresas. Kai lankotės mūsų elektroninėje parduotuvėje, mes automatiškai gauname Jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresą, bei informaciją apie naršyklę bei operacinę sistemą, kurią naudojate. Su Jūsų sutikimu galime siųsti el. laiškus apie mūsų parduotuvę, naujas prekes, specialius pasiūlymus ir kitus atnaujinimus.
 
2. Kaip gaunate mano sutikimą?
 
Kai pateikiate savo asmeninę informaciją užsakymo užbaigimui, ar kreditinės kortelės patikrinimui, ar vykdant užsakymo grąžinimą, mes prašome sutikimo informacijos rinkimui ir naudojimui tik vienu konkrečiu tikslu. Jei mes prašome asmeninės informacijos papildomais tikslais, pvz. naujienlaiškių siuntimui, mes arba paklausime susisiekę tiesiogiai, arba bus atskiras pasirinkimas, kur turėsite sutikti atskirai.
 
3. Kaip atsisakyti sutikimo?
 
Jeigu po to persigalvojote ir nebenorite leisti tvarkyti Jūsų duomenų, ar leisti mums naudoti Jūsų duomenų tam tikrais tikslais, pvz. naujienlaiškiams, susisiekite su mumis el. paštu solar@mazgas.lt arba raštu: UAB MAZGAS, Uosio g. 8B, Kaunas, LT-50132, Lietuva.
 
4. Trečių šalių servisai
 
Trečių šalių tiekėjai, kurių paslaugas naudojame, renka tiek informacijos, kiek reikia, kad galėtume naudotis jų paslaugomis. Tam tikri paslaugų tiekėjai, tokie kaip atsiskaitymo paslaugų, turi savo privatumo politikas duomenims, kuriuos mes perduodame, jog galėtų būti įvykdytas apsipirkimas. Tokiu atveju rekomenduojame perskaityti tiekėjų turimas privatumo politikas, kad galėtumėte geriau suprasti, kaip Jūsų duomenys bus tvarkomi šių tiekėjų. Atminkite, jog tam tikri tiekėjai gali būti kitoje jurisdikcijoje nei mes ar Jūs, pvz. paslaugų tiekėjas, esantis JAV. Todėl jei tęsite užsakymo apmokėjimą, kurį apdoros toks trečių šalių tiekėjas, Jūsų informacijai gali būti taikoma jurisdikcija tos šalies, kurioje yra šis tiekėjas. Kai tik paliksite mūsų svetainę ar būsite nukreipti į trečios šalies svetainę, ar programėlę (aplikaciją), ši Privatumo politika nebėra taikoma.
 
5. Nuorodos
 
Kai spaudžiate ant nuorodų mūsų svetainėje, jos gali nukreipti į kitas svetaines. Mes nesame atsakingi už kitų svetainių taikomą privatumo politiką ir rekomenduojame perskaityti tų svetainių privatumo politiką.
 
6. Apsauga
 
Norėdami apsaugoti Jūsų asmeninę informaciją, mes imamės visų reikiamų priemonių ir taikome geriausias praktikas užtikrinti, jog informacija nebus netinkamai prarasta, panaudota, prieita, atskleista, pakeista ar sunaikinta. Jeigu pateikiate savo kreditinės kortelės duomenis, informacija yra užšifruojama naudojant SSL. Norime atkreipti dėmesį, jog bet koks duomenų perdavimas internetu nėra 100% saugus. Mes laikomės visų PCI-DSS reikalavimų ir įgyvendiname papildomus visuotinai pripažintus standartus. Taikome šiuos informacijos saugojimo terminus:
Užsakymų informacija – 5 metai.
Pirkėjo informacija. Profilio informacija ir adresai – 5 metai nuo paskutinio veiksmo (profilio atnaujinimas, paskutinis įvykdytas užsakymas).
 
7. Slapukai
Pateikiame sąrašą slapukų, kuriuos naudojame.
 
Pavadinimas Trukmė Aprašymas
_ga 2 metai Naudojamas atskirti vartotojus
_gid 24 valandos Naudojamas atskirti vartotojus
_gat 10 minučių
Facebook 90 dienų Facebook statistikai
Google AdWords 540 dienų AdWords statistikai
Zopim 2-5 metai Pagalba gyvai (live chat)
 
8. Pakeitimai šiai privatumo politikai
 
Pasiliekame teisę keisti šią Privatumo politiką bet kuriuo metu. Pakeitimai įsigalios iš karto po to, kai bus atnaujintas šis puslapis. Jei bus padaryti pakeitimai, mes informuosime Jus, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame. Jei mūsų parduotuvė bus įsigyta ar perleista kitai įmonei, Jūsų informacija bus perkelta naujiesiems savininkams, kad galėtų toliau Jums parduoti prekes.
 
Klausimai ir kontaktinė informacija
 
Jei norite gauti, pakoreguoti ar pašalinti savo asmeninę informaciją, kurią mes turime, ar norite tiesiog sužinoti daugiau apie Privatumo politiką, susisiekite el. paštu solar@mazgas.lt arba raštu: Mazgas, UAB, Uosio g. 8B, Kaunas, LT-50132, Lietuva