Pristatymo, grąžinimo sąlygos

Prekių pristatymas

Užsakytas prekes galite atsiimti nemokamai įmonėje Mazgas (Uosio g. 8B, Kaunas). Paruošus užsakymą atsiėmimui, gausite patvirtinimo pranešimą apie galimybę jį atsiimti.

Turimas sandėlyje prekes pristatysime per 4-5 darbo dienas.

Jei užsakytų prekių sandėlyje nėra, prekės bus pristatomos per terminą, nurodytą prie kiekvienos prekės atskirai. Individualiai galime Jus informuoti ir apie kitokį prekių pristatymo laiką. Visgi, negalime garantuoti, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per Taisyklėse ir / ar kitur Parduotuvėje nurodytus, taip pat Jums individualiai nurodytus prekių pristatymo terminus, ypač jei užsakomos prekės neturime sandėliuose. Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad prekė (-ės) būtų pristatyta (-os) kaip įmanoma greičiau.

Siuntos pristatymo metu prašome Jūsų (arba kito asmens, priimančio siuntą) kartu su kurjeriu atidžiaipatikrinti gautos siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį bei kokybę. 

Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), siuntos privalote nepriimti. Tokiu atveju kurjeris kartu su Jumis užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus. 

Jeigu priimsite siuntą ir pasirašysite kurjerio pateiktame duomenų kaupiklyje ar popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikysime, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis/kokybė/asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sąlygas.

Kurjeriai didelių gabaritų prekes (daugiau nei 30 kg) pristato tik iki Jūsų nurodyto adreso, prekių įnešimas į namus į pristatymo paslaugas nėra įtrauktas. Norint užsakyti prekės užnešimo paslaugą, kviečiame susisiekti žinute (paslauga mokama)

Prekių grąžinimas

Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties, sudarytos su Pardavėju, pranešdamas apie tai Pardavėjui ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Prekių grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekės nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), nepraradusios vartojamųjų savybių bei yra nenaudotos (negalioja nekokybiškoms prekėms).

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus prekei priklausiančius elementus. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų.

Pirkėjas, norėdamas grąžinti kokybišką prekę, padengia visas transportavimo išlaidas. 

Pirkėjas, grąžindamas prekę, pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą, todėl prašome prekes saugiai supakuoti ir pristatyti į mūsų sandėlį:
UAB MAZGAS
Uosio g. 8B
LT-50132, Kaunas

Šios prekių grąžinimo taisyklės galioja perkant internetu.